آموزشگاه رباتیک تهران با مجوز رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور، مرکز آموزش علوم کامپیوتر ، رباتیک و الکترونیک برای همه دختران ،پسران ،خردسالان ،کودکان،نوجوانان و بزرگسالان

 آموزش  رباتیک برای بزرگسالان (کارمندان ، فارغ التحصیلان ، دانشجویان ،  تمامی دیپلمه های مختلف ، علاقمندان مربیگری ، و  سایر  علاقمندان رباتیک و الکترونیک )    

آموزشگاه رباتیک تهران     تلفن    :  77422883

 

آموزش رباتیک از سطح مبتدی تا سطح حرفه ای  طبق استاندارهای آموزشی و با مدرسین متخصص و مورد تائید سازمان فنی و حرفه ای کشور

 

آموزش رباتیک از مبتدی تا عالی شامل 18 ترم می باشد ( شامل آموزش تئوری و عملی الکترونیک ، آموزش رباتیک، برنامه نویسی رباتیک ، ساختن مدارات عملی ، آموزش ساختن ربات های آنالوگ و دیجیتال ، AVR ، و..... ) . این آموزشها شامل دو سطح مقدماتی ( چهارم ترم ) و سطح مبتدی تا عالی ( پانزده ترم ) می باشد .

در ترم  های مقدماتی قطعات و بسته های آموزشی از طرف آموزشگاه در اختیار هنرجویان قرار می گیرد و در ترمهای بعدی هزینه قطعات به عهده هنرجو است

کلاسهای آموزش رباتیک برای  بزرگسالان  در دو سطح مقدماتی و پیشرفته برگزار می شود :

 

    الف -  سطح  مقدماتی ( ترم اول تا چهارم ) :

 

  سطح مقدماتی شامل 4 ترم می باشد که هنرجویان با اصول اولیه  الکترونیک رباتیک و مدارات پایه و کار بردی آشنا می شوند و رباتهای تعقیب خط و نور آنالوگ را می سازند

 

سطح مقدماتی آموزش رباتیک برای بزرگسالان شامل 4 ترم یک ماهه است

 

آموزش رباتیک مقدماتی به همراه آموزش ساختن ربات تعقیب خط و ربات تعقیب نور آنالوگ

هزینه

زمان متوسط دوره

کد  دوره یا استاندارد

خلاصه دوره

عنوان دوره

جمع هزینه هر ترم با بسته آموزشی  580000 تومان

جمعا" در چهار ترم . هر ترم 8 جلسه یک ساعت و نیم

 

R107

آموزش الکترونیک و رباتیک مقدماتی .آشنایی با قطعات الکترونیک و مکانیک  و ساخت ربات تعقیب خط و تعقیب نور   آنالوگ  ( هر دو). آشنایی با مدارات الکترونیک و شیوه های نقشه خوانی و بستن برد   .

آموزش رباتیک مقدماتی و ساختن ربات تعقیب خط آنالوگ و آموزش ساختن ربات تعقیب نور آنالوگ ویژهبزرگسالان

 

هنرجویان در این دوره  بدون نیاز به اطلاعات قبلی در مدت زمان کوتاه و هزینه اندک با الکترونیک و رباتیک مقدماتی آشنا خواهند شد .

آشنایی با قطعات و تجهیزات  الکترونیکی و نحوه عملکرد آنها.

بستن مدارهای  عملی مختلف و ایده ها و پروژه های عملی دانش آموزیی .

آموزش کار با برد های آزمایشگاهی ، وسایال اندازه گیری الکترونیکی ، آموزش تهیه فیبر مدارچاپی .

 آموزش اصول تئوری و تجزیه و تحلیل عملکرد ربات تعقیب خط ، آموزش ساختن مدار  عملی ربات تعقیب خط آنالوگ ( تست و ساختن و راه اندازی مدار عملی ).

 آموزش اصول تئوری و تجزیه و تحلیل عملکرد ربات تعقیب نور ، آموزش ساختن مدار  عملی ربات تعقیب نور آنالوگ ( تست و ساختن و راه اندازی مدار عملی ).

* آموزش الکترونیک و رباتیک مقدماتی

* قطعات  کامل کیت رباتیک

* قطعات جانبی و ابزار ساختن کیت ( هویه ، سیم لحیم ،باتری و...)

جمعا" این دوره در  4  ترم می باشد و مدت زمان هر ترم 8 جلسه یک ساعته خواهد بود.

ترم اول :

آشنایی با مفاهیم اولیه الکترونیک و رباتیک

آموزش و معرفی قطعات الکترونیکی ( مقاومت ، دیود ، خازن ، LED ،.....)

آموزش کار با بردبورد

آموزش و ساختن مدارات ساده الکترونیکی و ایده های طراحی

آموزش و آزمایش مدارات مختلف پایه

مدارات ساده الکترونیکی

آموزش لحیم کاری

ترم دوم :

آموزش و معرفی قطعات الکترونیکی ( فوتوسل ، ترانزیستور ، مدارات عملی ، فرستنده گیرنده مادون قرمز ، سون سگمنت ، ......... )

آموزش و آشنایی با تئوری اصول فرستنده و گیرنده مادون قرمز  برای تعقیب خط

آموزش و آشنایی با عملکرد و مدارات فتوسل

آموزش تهیه فیبر مدارچاپی

آموزش و آشنایی  مقدماتی با تقویت کننده های عملیاتی ( آپ امپ ) و کار بردآنها

ساخت و راه اندازی مدارات الکترونیکی

ترم سوم:

آموزش و آشنایی با تئوری اصول فرستنده و گیرنده مادون قرمز  برای تعقیب نور

آموزش و آشنایی با عملکرد و مدارات فتوسل

 

آموزش اصول تقویت کننده های عملیاتی ( آپ امپ ) و کار بردآنها

آموزش و آشنایی با اصول تئوری مدارات تعقیب نور آنالوگ

 تست و راه اندازی و ساختن مدار ربات تعقیب نور آنالوگ

ترم چهارم :

آموزش و آشنایی با تئوری اصول فرستنده و گیرنده مادون قرمز  برای تعقیب خط

آموزشهای آنالوگ رباتیک و اصول اولیه رباتیک

آموزش و آشنایی با اصول تئوری مدارات تعقیب خط آنالوگ

 تست و راه اندازی و ساختن مدار ربات تعقیب خط آنالوگ

 

 

 

    

 

 

 

       

 

هنرجویان با گذراندن این چهار ترم آمادگی پیدا خواهند کرد در صورت علاقمند بودن  ، مباحث ربات متوسطه و پیشرفته و برنامه نویسی و ساختن مدار های رباتهای دیجیتال را شروع نمایند.

 

سطح پیشرفته  ( ترم پنجم تا پانزدهم ):

 

ب- سطح پیشرفته آموزش رباتیک برای بزرگسالان :

 

 سطح پیشرفته   15  ترم می باشد  و 4 ترم اول آن شامل چهار ترم فوق در دوره مقدماتی می باشد

 

از ترم پنجم به بعد دروس تخصصی رباتیک ، مباحث دیجیتال ، میکروکترلرها ، برنامه نویسی رباتیک و ساختن  عملی رباتهای دیجیتال و هوشمند شروع می شود

 

 

خلاصه دوره15  ترمه آموزش رباتیک از مبتدی تا عالی :

 

آموزش تئوری + ارائه جزوء  های درسی +آموزش عملی + انجام آزمایشهای عملی توسط دانش آموزان +طراحی و تجزیه مدارات الکترونیک و رباتیک + برنامه نویسی رباتیک + انجام پروژه های ساده تا پیشرفته + طراحی و ساختن انواع ربات + آموزش AVR

 

هزینه مدت  دوره کد  دوره خلاصه دوره عنوان دوره

ترم پنجم  و بالاتر

 از ترم 5  به بعد

 هزینه هر ترم بدون بسته  750000 تومان

 

در 15 ترم یکماه و نیمه

هر ترم 12 جلسه یکساعته و نیم

R103

آموزش مفاهیم و اصول تئوری و عملی الکترونیک ، رباتیک ، ساختن مدارات عملی ، برنامه نویسی ربات ، ساختن رباتهای تعقیب کننده خط و نور آنالوگ  و دیجیتال ، نرم افزارهای کاربردی، آشنایی با میکرو کنترلرها و AVR .....

آموزش حرفه ای رباتیک برای  بزرگسالان

( آموزش رباتیک از مبتدی تا پیشرفته)

 

 

 

 

 

 

 

در این دوره ها مباحث تئوری و عملی بطور همزمان آموزش داده خواهد شد و دانش آموزان بدون نیاز به اطلاعات قبلی مباحث الکترونیک عملی ، برنامه نویسی ، نرم افزارهای طراحی و مرتبط با علوم رباتیک و ساخت مدارات آنالوگ و دیجیتا ل را اصولی فراخواهند گرفت.

 

هدف دوره های رباتیک این آموزشگاه مونتاژ کیت نیست بلکه هدف آموزش  اصولی و استاندارد طراحی و تولید و برنامه نویسی و پرورش خلاقیت  است.

 

علم رباتیک شامل علوم مکانیک ، الکترونیک و برنامه نویسی می باشد که تمامی علوم فوق از صفر تا صد آن به دانش آموزان آموزش داده می شود بطوریکه دانش آموزان در ترم پنجم و ششم خود به تنهایی قادر خواهند بود با آموخته های ترمهای گذشته ، یک ربات عملی را هم طراحی نموده ، هم برنامه نویسی کنند  و هم بسازند

 

 

* افزایش خلاقیت نوجوانان  

 

* افزایش اعتماد به نفس نوجوانان

 

* در محیطی شاد و صمیمی

 

* تحت نظر اساتید مجرب

 

* تلفیق کار عملی و تئوری

 

* یادگیری فرهنگ کار گروهی

 

*ایجاد شور و انگیزه برای مهارت آموزی

 

*آشنایی با لوازم برقی و قطعات الکترونیکی

 

*آشنایی با روند کارهای صنعتی

 

* مهارت آموزی حرفه ای جهت خود اشتغالی و کار آفرینی

 

* شهریه مناسب

 

آموزشگاه رباتیک تهران با مجوز رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور . مرکز آموزش حرفه ای رباتیک برای دانش آموزان دختر و پسر. ( از سوم دبستان تا مقطع دیپلم ). با مدیریت مهندس احمد صالحی دارنده کارت مربیگری سازمان فنی و حرفه ای.

ما علم روز دنیا را به زبان ساده و شیرین آموزش می دهیم و در طول 15 ترم دانش آموزان را به یک فرد متخصص موفق تبدیل می سازیم.

 علم رباتیک شامل ترکیب علوم مکانیک ، الکترونیک و برنامه نویسی می باشد.در آموزشگاه  صالحین  برای اولین بار در ایران مباحث الکترونیک بصورت گسترده از مبتدی تا پیشرفته بصورت کامل و به بیان شیرین ارائه می گردد و تخصص دانش آموزان در زمینه الکترونیک به حدی خواهد رسید که بتوانند علاوه بر تخصص در زمینه رباتیک ، در مباحث تعمیر موبایل ، تعمیر وسایل تفریحی الکترونیکی ، ساختن پروژه های الکترونیکی مورد استفاده در جشنواره های ابوریحان و خوارزمی ، تعمیر وسایل صوتی و تصویری ، تابلوهای تبلیغاتی و علوم زیر مجموعه الکترونیک نیز تبحر و تخصص  پیدا کنند و بتوانند فنون متنوع تری را حسب علاقه و نیاز خود و جامعه ادامه دهند. دانش آموزان در ترم هشتم ،خود به طراحی و ساختن مدار عملی ربات اقدام خواهند کرد و یک ربات تعقیب کننده خط را  با اطلاعات آموخته شده در ترم های گذشته ( برنامه نویسی و سخت افزار  کاملش را ) طراحی کرده و می سازند.

خلاصه سرفصل های انحصاری  آموزش حرفه ای رباتیک آموزشگاه دانشمند برای دانش آموزان :

 هر ترم  ( از ترم چهارم به بعد )شامل15 جلسه یک ساعت و نیمه  است ( 2   روز در هفته ) وهرترم  یکماه و نیم  طول خواهد کشید.

 

 .خلاصه مباحث ترمها ی کلاسهای آموزش  رباتیک : ترم اول : آموزش اصول اولیه مکانیک و ساختن ماشینها و اهرمهای ساده مکانیکی ( صدر صد عملی). ترم دوم :آموزش الکترونیک مقدماتی و شناخت قطعات و ابزارهای اندازه گیری و ساختن مدارات عملی. ترم سوم : آموزش الکترونیک 1  به همراه ساختن چند مدار عملی ساده و آموزش نرم افزار های ساده آزمایشگاهی مانند  EDISON . ترم چهارم : آموزش الکترونیک 2 به همراه ساختن چند مدار عملی متوسط  مانند ربات تعقیب نور و تعقیب خط و آموزش نرم افزار های متوسط آزمایشگاهی مانند EWD    و   PAD2PAD . ترم پنجم : آموزش الکترونیک 3 به همراه ساختن چند مدار  و پروژه پیشرفته و آموزش نرم افزار های پیشرفته آزمایشگاهی مانند  PSPICE     و   MULTISIM . ترم ششم : آموزش برنامه نویسی ساده  به همراه راه اندازی چند پروژه عملی . ترم هفتم : آموزش نرم افزارهای شبیه سازی و طراحی مدارچاپی PROTEUS   و   PROTEL  DXP . ترم هشتم : آموزش میکرو کنترولر AVR ، آموزش طراحی و ساختن ربات تعقیب خط  حرفه ای با میکرو و طراحی و ساختن عملی ربات توسط دانش آموزان . ترم نهم آموزش برنامه نویسی پیشرفته به همراه راه اندازی چند پروژه عملی پیشرفته  . سه ترم آخر  :  آموزش علوم تئوری و عملی پروژ ه های  AVR ، بررسی  و تجزیه و تحلیل انواع ربات  ، انواع  هوشمند سازی و..... .   سرفصلهای ترمهای آموزشی حسب سطح  دانش آموزان و استعداد آنها قابل تغییر است.

 دانش آموزان در طول دوره علاوه بر فراگیری اصول تئوری ، اقدام به ساختن و آزمایش بیش از 60  مدار و پروژه عملی در زمینه الکترونیک ، مدارت آنالوگ و دیجیتال رباتیک ، خواهند نمود .

 رمز موفقیت دانش آموزان و دانشجویان در فنی و حرفه ای شدن آنهاست !  

 آموزشهای فنی مورد تائید سازمان فنی و حرفه ای کشور به دنبال این است بخشی از ضعفهای نظام آموزشی  ( عدم هماهنگی آموزشهای مدارس و دانشگاهها با نیازهای فرد و جامعه ) را ترمیم کند تا دانش آموزان با طی دوره های فنی و حرفه ای و عملی و کاربردی  بتوانند با مهارت آموزی علاوه بر رفع نیازهای  آینده جامعه ، رشد و شکوفایی صنایع ، همچنین کسب و کار آینده خود را تضمین نمایند.

 

دوره های آموزش رباتیک برای  دانش آموزان  شامل آموزشهای تئوری و عملی با بسته های آموزشی موسسه صفا رایانه می باشد که برای مقاطع مختلف تحصیلی متفاوتند .

 

 

همچنین دانش آموزان و دانشجویان پس از گذراندن دوره های فوق قادر خواهند بود در   سایر دوره های  تخصصی رباتیک  ( بصورت مجزا ) و یا دروس  و دوره های منطبق با سر فصلهای سازمان فنی و حرفه ای شرکت نموده و مدارک بین المللی رباتیک را اخذ نمایند برای کسب اطلاعات بیشتر با آموزشگاه در تماس باشید

 

 

 

 

آموزش رایگان رباتیک برای دانش آموزان و همه علاقمندان

 

آموزش رباتیک برای کودکان 4 تا 9 ساله

 

  آموزش رباتیک برای دانش آموزان

 

 آموزش کامپیوتر برای کودکان 4 تا 9 ساله

 

  آموزش کامپیوتر برای  دانش آموزان 

 

آموزش  کاربردی و عمومی کامپیوتر برای همه

 

 آموزش مهارتهای ICDL1 بصورت کاربردی

 

 آموزش مهارتهای ICDL2 بصورت کاربردی

 

آموزش  تایپ  10  انگشتی  -     تضمینی

 

آموزش کارمند امور دفتری و منشیگری - بخش  IT

 

آموزش سخت افزار کامپیوتر

 

آموزش فتوشاپ PHOTOSHOP

 

آموزش کورل  COREL

 

 آموزش تری دی مکس           3D MAX  

 

    آموزش  اتوکد   AUTOCAD

 

دوره های استاندار  فناوری اطلاعات  و علوم کامپیوتر ( بیش از 250 رشته )

 

 دوره های استاندار    الکترونیک ( بیش از 80 رشته )

 

       دوره های اخذ دیپلم کار دانش

 

آموزش عمومی و کاربردی برای دانش آموزان  

آموزش رباتیک برای دانش آموزان  از سوم دبستان به بالاتر
آموزش کامپیوتر برای دانش آموزان
آموزش اینترنت برای دانش آموزان
آموزش هفت مهارت ICDL برای دانش آموزان
آموزش فتوشاپ برای دانش آموزان

دوره های عمومی کاربردی برای شاغلین و کارجویان

   آموزش  فتو شاپ برای بزرگسالان (فشرده و کوتاه مدت)
آموزش کاربردی کامپیوتر برای بزرگسالان ( کوتاه مدت)
آموزش اینترنت برای بزرگسالان (فشرده و کوتاه مدت)
   آموزش  مهارت ICDL برای بزرگسالان (  کوتاه مدت)
 

آموزش تخصصی رباتیک  و  الکترونیک    

آموزش  اصول الکترونیک ( در چهار سطح )
آموزش نرم افزاری کاربردی الکترونیک (طراحی و آزمایشگاه )  
آموزش رباتیک در 12 ترم  ( و در سه سطح )
آموزش میکروکنترلر AVR ( در سه سطح )
آموزش میکرو کنترل ARM ( در سه سطح )
آموزش مبانی رباتیک ( استاندار فنی و حرفه ای )
آموزش سخت افزار  رباتیک ( استاندار فنی و حرفه ای ) 
آموزش میکروکنترلرها در رباتیک ( استاندار فنی و حرفه ای ) 
آموزش سخت افزار  رباتیک ( استاندار فنی و حرفه ای  
آموزش PSPICE  ( شبیه سازی مدارات الکترونیکی )
آموزش  ORCAD ( تحلیل مدارات )
آموزش PROTEUS ( طراحی فیبر مدارچاپی ) 
آموزش ALTIUM DESIGNER ( طراحی مدارچاپی )  
آموزش PROTEL  DXP (  طراحی مدارچاپی و رسم شماتیک ) 
آموزش  PIC  ( در سه سطح )
آموزش FPGA) VHDL )
آموزش   LABVIEW
آموزش   EWB ( الکترونیک ورک بنج )
آموزش  XMEGA
 

دوره های استاندار  فناوری اطلاعات ( بیش از 250 رشته )

آموزش 7 مهارت  ICDL 1
آموزش 7 مهارت  ICDL 2
مبانی فناوری اطلاعات ( IT  BASICS )
رایانه کار درجه 2
رایانه کار درجه 1
رایانه کار نرم افزار POWER POINT  
شهروند الکترونیکی (کار با اینترنت)
   آموزش   طراحی وب سایت
آموزش دوره کامل طراحی وب سایت
آموزش طراحی وب سایت با JOOMLA ( جوملا)
آموزش طراحی سایت با   WORDPRESS   ( ورد پرس )
آموزش  فروشگاه ساز MAGENTO (  مجنتو )
آموزش طراحی وب سایت  استاتیک

  آموزش    JQUERY   (جی کوئری ) 

    آموزش    SEO   ( سئو )

آموزش  ساخت فروشگاه اینترنتی

آموزش  وب   ASP.NET  -C# - NET-SQL-  

 

  آموزش  برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی  (اندروید ) ANDROID
آموزش برنامه نویسی( جاوا ) JAVA
آموزش برنامه نویسی ( سی پلاس پلاس )  ++C
آموزش برنامه نویسی   ( ای اس پی ) ASP.NET
آموزش برنامه نویسی   ( سی شارپ ) C#.NET
آموزش   SQL  SERVER
آموزش برنامه نویسی  کاربردی  
آموزش برنامه نویسی   ( لینوکس )  LINUX
آموزش  ساختمان داده و الگوریتم 
 

  آموزش شبکه و سخت افزار

آموزش فشرده ( نت ورک پلاس ) +NETWORK
آموزش فشرده شبکه   MCITP
آموزش فشرده شبکه  CCNA
آموزش برنامه نویسی   ( ای اس پی ) ASP.NET
آموزش برنامه نویسی   ( سی شارپ ) C#.NET
آموزش عملی سخت افزار +A
آموزش  امنیت شبکه
 

آموزش گرافیک 

آموزش فتوشاپ PHOTOSHOP   
آموزش کورل  COREL
آموزش ایلوستریتور ILLUSTRATOR   
آموزش ایندیزاین   INDESIGN
 

طراحی سه بعدی 

آموزش تری دی مکس  3D MAX   
آموزش  V-AAY   
آموزش راینو   RHINO   
آموزش ایلوستریتور ILLUSTRATOR   
 

آموزش  فنی و مهندسی  

آموزش کتیا  CATIA   
آموزش سالیدورک   SOLID WORKS
آموزش اتوکد  AUTO CAD   
آموزش متلب   MATLAB
 
 

مشاوره تلفنی : 77422883

 مشاوره حضوری

 آموزش غیر حضوری

    محصولات آموزشی و فرهنگی

صفحه اصلی