مجتمع فنی و حرفه ای کامپیوتر و  رباتیک تهران  با مجوز رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور، مرکز آموزش علوم کامپیوتر ، رباتیک و الکترونیک برای همه دختران ،پسران ،خردسالان ،کودکان،نوجوانان و بزرگسالان

 آموزش  رباتیک برای دانش آموزان و همه علاقمندان علوم رباتیک و الکترونیک     

آموزشگاه کامپیوتر و  رباتیک  تهران     تلفن    :  77422883

 

برای خرید محصولات رباتیک در تهران بصورت حضوری و یا ارسال با پیک با تلفنهای  و 77422883 - 77588326 تماس بگیرید. براي خريد غیر حضوری به روش پستي  و یا ارسال با پیک  در تهران و یا شهرستان، مبلغ محصولات و هزینه پستی را  به شماره کارت 6037991346475191 بنام احمد صالحی واریز نموده و عکس فیش واریزی  و آدرس خود را به شماره واتس آپ  09127774596  ارسال نمایید ( هزینه پست و پیک به عهده مشتری است)  . تلفن مشاوره : 77422883 

 . قیمتها بخاطر نوسانات بازار متغییر است.  مدارات  و محصولات و بسته های آموزشی بدون باتری ارائه     می شوند. هزینه ارسال یا پیک و یا پست  به عهده مشتری است.   محصولات رباتیک مناسب خردسالان و دانش آموزان و بزرگسالان . آموزش مهارت ، خلاقیت و سرگرمی و حرفه آموزی از مبتدی تا عالی.

 

معرفی محصولات آموزشی غیر حضوری ( کلیک کنید )

 

 

 کد 35   - بسته  آموزش ترم اول آموزش الکترونیک و رباتیک غیر حضوری

 

                                          

بیش از  10 ساعت فیلم آموزشی  ویرایش جدید شامل بیش از 20 مبحث آموزشی الکترونیک و رباتیک

 

آموزش غیر حضوری ترم اول رباتیک برای سن 10 سال و بالاتر با تخفیف ویژه . آموزشهای تئوری و آموزشهای ساختن مدارات مختلف   در غالب  دی وی دی ها  و سی دی های آموزشی و پشیبانی های آنلاین واتساپ

با این محصول آموزشگاه رباتیک در منزل شماست . محصولی مفید با تدریس مهندس احمد صالحی . بسته ارزشمند آموزش الکترونیک و رباتیک از پایه بدون نیاز به اطلاعات قبلی. قابل استفاده در کامپیوتر و یا لپ تاپ. شامل  دی وی دی آموزشی  آموزش تتوری و عملی ترم اول    مناسب برای عزیزانی که امکان حضور در کلاس را ندارند.    پک آموزش رباتیک برای دانش آموزان10 سال به بالاتر .  آموزش رباتیک بصورت خود اموز در منزل. آموزش ترم اول. قابل استفاده در کامپیوتر و یا لپ تاپ با پشتیبانی .  آشنایی با مفاهیم اولیه الکترونیک و رباتیک .آموزش و معرفی قطعات الکترونیکی ( مقاومت ، دیود ،  ، LED قانون اهم و کاربردهای  عملی آن ،آشنایی با مفاهیم تقسیم ولتاژ،  بیان  اصول مدارات راه اندازی  ال. ای. دی و... ..) . آموزش و ساختن مدارات ساده الکترونیکی و ایده های طراحی . آموزش و آزمایش مدارات مختلف پایه . مدارات ساده الکترونیکی . آشنایی با برد بورد . آشنایی با مقاومت خوانی . مدارات تولید صدا ونور . آشنایی با مفاهیم تقسیم ولتاژ . کنترل دور موتور . بعلاوه آشناییی با دهها مدار عملی و کاربردی و  .........  

نمونه کلیپ های آموزشی : 

 

نمونه اول  کلیک کنید -     نمونه دوم . کلیک کنید -     نمونه سوم . کلیک کنید -  

  نمونه کلیپ  چهارم . کلیک کنید

 

1- هزينه فیلمهای آموزشی تئوری و عملی ترم اول  بدون قطعات  با تخفیف  فقط    550000 تومان  ( پانصدو  پنجاه هزار تومان ) است.  ( هنرجو در این حالت میتواند از مراکز معرفی شده قطعات مورد نیاز را خرید نماید)

 

 

2- هزینه فیلمهای آموزشی تئوری و عملی ترم اول  به همراه  قطعات مورد نیاز جمعا" 1000000 (یک میلیون   تومان )

 

 

کد 36   - بسته  آموزش ترم  دوم   آموزش الکترونیک و رباتیک غیر حضوری

 

                                       

 شامل  دی وی دی آموزشی  آموزش تتوری و عملی ترم دوم

   آموزش مفاهیم قوانین ولتاژ و جریان . آموزش کامل خازن و مباحث شارژ و دشارژ خازن . آموزش کامل  خازن و مدارت کاربردی آن ..آشنایی با مولتی متر و اهمتر و  روشهای اندازه گیری ولتاژ و مقاومت بصورت تئوری و عملی  . آشنایی با ترانزیستور و مدارات مربوطه . آشنایی کامل با ناحیه کار ترانزیستورها و نحوه شناسایی و مدارات مختلف آن ..... . آشنایی با فتوسل و مدارات مربوطه . آشنایی با مدارات عملی ترانزیستور . آشنایی با مفاهیم مهم الکترونیک مانند فرکانس و توان و......   آشنایی با اصول لحیم کاری . آشنایی با اصول و کاربرد دیود و مدارات عملی آن .  بعلاوه آموزش عملکرد و ساختن مدارات متنوع کاربردی الکترونیک و رباتیک  و......ویرایش جدید با بیش از 10 ساعت آموزش تئوری و عملی ترم دوم آموزش رباتیک بصورت خود اموز در منزل. آموزش ترم دوم. قابل استفاده در کامپیوتر و یا لپ تاپ با پشتیبانی . پیش نیاز این دوره  آموزش ترم اول فوق می باشد.         

 

       نمونه کلیپ اول ( کلیک کنید )             نمونه کلیپ دوم       نمونه  سوم  کلیک کنید           

 

 

           نمونه  چهارم  (کلیک کنید)              نمونه  پنجم ترم دوم (کلیک کنید )           نمونه قطعات ترم دوم ( کلیک کنید )

 

                                      

 1- هزينه فیلمهای آموزشی تئوری و عملی ترم دوم  بدون قطعات  با تخفیف  فقط    650000 تومان  ( شش صد و  پنجاه هزار تومان ) است.  ( هنرجو در این حالت میتواند از مراکز معرفی شده قطعات مورد نیاز را خرید نماید)

 

 

2- هزینه فیلمهای آموزشی تئوری و عملی ترم دوم به همراه  قطعات مورد نیاز جمعا" 1200000 (یک میلیون و دویست هزار  تومان )

 

 

کد 37   - بسته  آموزش ترم سوم   آموزش الکترونیک و رباتیک غیر حضوری

 

 

 

                      

 

 

 

 شامل  دی وی دی آموزشی  آموزش تتوری و عملی ترم سوم

 

  - آموزش تهیه فیبر مدارچاپی از ابتدا تا انتها - آموزش روش تولید مدارات الکترونیکی - آموزش اصول طراحی مدارات مختلف - آموزش مدارات کاربردی ، ساختن مدارات ملودی ، آهنگ دزدگیر ، آژیر ، چشمک زن، بلندگوی دستی و دهها مدار متنوع دیگر. - آموزش ایده های طراحی مدارات الکترونیکی - آموزش ساختن مدارات با سون سگمنت - آموزش مدارات تولید پالس با آی سی 555 - آموزش طراحی مدارات منبع تغذیه - آموزش اصول سلف و سیم پیچ و ترانس - آموزش کاربردی مدارات با بلندگو و میکروفون و...... دهها مطالب آموزشی کاربردی .....ویرایش جدید با بیش از 10 ساعت آموزش تئوری و عملی ترم سوم  آموزش رباتیک بصورت خود اموز در منزل. آموزش ترم سوم . قابل استفاده در کامپیوتر و یا لپ تاپ با پشتیبانی .   پیش نیاز این دوره آموزش ترم اول و دوم فوق می باشد.         

      نمونه مطالب ترم سوم  -1 کلیک کنید              نمونه مطالب ترم سوم  -2 کلیک کنید

    نمونه ترم سوم 3 - کلیک کنید                             نمونه ترم سوم 4 - کلیک کنید

 

                                    

1- هزينه فیلمهای آموزشی تئوری و عملی ترم سوم  بدون قطعات  با تخفیف  فقط    750000 تومان  ( هفتصدو   پنجاه هزار تومان ) است.  ( هنرجو در این حالت میتواند از مراکز معرفی شده قطعات مورد نیاز را خرید نماید)

 

 

2- هزینه فیلمهای آموزشی تئوری و عملی ترم سوم به همراه  قطعات مورد نیاز جمعا" 1600000 (یک میلیون و ششی صد هزار  تومان )

 

 

کد 38   - بسته  آموزش ترم چهارم    آموزش الکترونیک و رباتیک غیر حضوری

 

                                                      

شامل  دی وی دی آموزشی  آموزش تتوری و عملی ترم چهارم

  آشنایی با روش های طراحی مدارات مختلف الکترونیکی و بیان ایده های طراحی و تجزیه و تحلیل چندین مدار طراحی شده الکترونیکی .  آموزش و آشنایی با تئوری اصول فرستنده و گیرنده مادون قرمز. انجام آزمایش های مختلف بر روی مدارات متنوع فرستنده و گیرنده مادون قرمز   .آموزشهای آنالوگ رباتیک و اصول اولیه رباتیک . آموزش اصول طراحی انواع مدارات ربات تعقیب نور . ساختن و بررسی اتواع مدارات مختلف تعقیب نور .آموزش و آشنایی با مدارات پل کنترل دور موتور . آموزش کنترل حرکت موتور با نور .  . آشنایی با یکسو کننده ها و  رگولاتورهای ولتاژ .......     پیش نیاز این دوره آموزش ترم اول تا سوم فوق     می باشد.

  نمونه مطالب ترم چهارم -1 کلیک کنید              نمونه مطالب ترم چهارم  -2 کلیک کنید

    نمونه ترم چهارم 3 - کلیک کنید                             نمونه ترم چهارم 4 - کلیک کنید

 

          نمونه ترم چهارم 5 - کلیک کنید                          نمونه ترم چهارم 6 - کلیک کنید   

 

1- هزينه فیلمهای آموزشی تئوری و عملی ترم چهارم   بدون قطعات  با تخفیف  فقط    850000 تومان  ( هشتصدو    پنجاه هزار تومان ) است.  ( هنرجو در این حالت میتواند از مراکز معرفی شده قطعات مورد نیاز را خرید نماید)

 

 

2- هزینه فیلمهای آموزشی تئوری و عملی ترم چهارم  همراه  قطعات مورد نیاز جمعا" 1500000 (یک میلیون و پانصد هزار  تومان )

 

الف - خريد حضوري و يا تلفني در تهران : 77422883 - 09127774596

 حضوری با هماهنگی از آموزشگاه و یا دریافت با پیک  هزينه ارسال بوسيله پيك موتوري  ( هزينه پيك به عهده مشتري است ).             پ- خريد تلفني شهرستان :  ارسال بوسيله پست  پيشتاز :

براي خريد به روش پستي    مبلغ محصولات  را بعلاوه  35000  تومان( سی و پنج هزار تومان )  بابت هزينه پست به حسابهاي زير واريز نموده  و سپس   با تلفن 77422883 با كد 021 تماس گرفته و آدرس و شماره فيش واريز شده را اطلاع دهيد.

مشخصات شماره حساب بانك ملي : بنام احمد صالحي

شماره كارت : 6037991346475191

 

کد 39   - بسته  آموزش ترم  پنجم   آموزش الکترونیک و رباتیک غیر حضوری

 

                                       

شامل  دی وی دی آموزشی  آموزش تتوری و عملی ترم پنجم

    آموزش اصول آی سی های مقایسه کننده و آپ امپ . آموزش ساختن ربات تعقیب کننده نور با آی سی . آموزش ساختن ربات تعقیب کننده آتش با آی سی . آموزش ترمیستور ها و آموزش ساختن مدارات کنترل کننده دما و آتش . آموزش اصول طراحی ربات تعقیب کننده خط یا مسیر یاب با فرستنده گیرنده مادون قرمز و آی سی . آموزش ساختن مدارت کنترل کننده دما و آتش و هشدار دهنده نوری و صوتی . آموزش کلید های مغناطیسیتی و ساختن مدارت متنوع با کلید مغناطیسیتی . بیان اصول راه اندازی موتور با آپ امپ . بیان اصول عملکرد سلف و ترانسفورماتور . آموزش اصول رله و مدارات کاربردی با رله ......... آشنایی با روش های طراحی مدارات مختلف الکترونیکی و بیان ایده های طراحی و تجزیه و تحلیل چندین مدار طراحی شده الکترونیکی

   نمونه ترم پنجم 1 - کلیک کنید                             نمونه ترم پنجم 2  - کلیک کنید

نمونه ترم پنجم 3- کلیک کنید                               نمونه ربات تعقیب نور با آی سی ترم پنجم

یاد آوری مقاومت و اندازه گیری - کلیک کنید           نمونه آموزش اصول مقدماتی تعقیب خط      

 

1- هزينه فیلمهای آموزشی تئوری و عملی ترم پنجم   بدون قطعات  با تخفیف  فقط    950000 تومان  ( نه صد و پنجاه هزار تومان ) است.  ( هنرجو در این حالت میتواند از مراکز معرفی شده قطعات مورد نیاز را خرید نماید)

 

 

2- هزینه فیلمهای آموزشی تئوری و عملی ترم پنجم  همراه  قطعات مورد نیاز جمعا" 1600000 (یک میلیون و ششصد هزار  تومان )

 

     کد 16   - بسته  آموزش جامع  1   غیر حضوری

آموزش چهار ترم   الکترونیک و رباتیک شامل مطالب دروس و قطعات

 

 شامل  دی وی دی آموزشی  آموزش تتوری و عملی و  چهار ترم به همراه وسایل و قطعات مورد نیاز ترم اول و دوم

 

مناسب برای عزیزانی که امکان حضور در کلاس را ندارند.    پک آموزش رباتیک برای دانش آموزان 10 سال به بالاتر .  آموزش رباتیک بصورت خود اموز در منزل. آموزش چهار ترم

      

 

                   

 

    

 

 

لینک معرفی محصول  قسمت اول ( کلیک کنید )

 

 

نمونه لینک دروس عملی محصول ( کلیک کنید )

 

 

نمونه لینک دروس تئوری محصول ( کلیک کنید )

 

 

  

 

 کد 18  - بسته  آموزش از راه دور الکترونیک و رباتیک ( آموزش جامع شماره 2 ).

آموزش ترم  پنجم و ششم الکترونیک و رباتیک شامل مطالب دروس و قطعات

 

 شامل  دی وی دی آموزشی  آموزش تتوری و عملی به همراه وسایل و قطعات مورد نیاز

 

مناسب برای عزیزانی که امکان حضور در کلاس را ندارند.    پک آموزش رباتیک برای دانش آموزان 10 سال به بالاتر .    آموزش رباتیک بصورت خود اموز در منزل.       

 

 

 

            

 

 

لینک معرفی محصول ( کیک کنید )

 

 

  

 

  کد 19  نرم افزار خود آموز الکترونیک و رباتیک 1  برای همه  -  قیمت   45000 تومان - قابل استفاده در کامپیوتر و یا لپ تا پ و.......

   

     

 

 

 

 

 

 

 

  کد 20 -  بسته   مهندس کوچولوی 1    بسته آموزش رباتیک برای خردسالان  4  تا  7  ساله -

 

 

   

                   

دانلود  بخش اول  محصولی که آموزش داده میشود ( کلیک نمایید )

 

 

           

 

 

 

 

کد  21 -  بسته مهندس کوچولوی 2  - شامل ربات فوتبالیست - ربات جنگجو و ربات خدمتکار مناسب خردسالان 5 تا 9 ساله  - 

 

 

                       

دانلود  بخش اول  محصولی که آموزش داده میشود ( کلیک نمایید )

 

 

                  

 

 

 

 

 

کد 22-  بسته مهندس کوچولوی 3 - فوتبالیست پیشرفته   -

 

  اطلاعات  بیشتر  :    

 

 

      

                              

 

دانلود بخش اول محصولی که آموزش داده میشود ( کلیک کنید )

 

      

 

 

 

 

 

 

کد 23 -  مهندس کوچولوی 4   - بسته  خدمتکار و حل ماز  پیشرفته   - .

 

 

 

                                 

دانلود بخشی از بسته مرتبط با  آموزشی ربات خدمتکار ( کلیک  کنید )

 

 

 

                  

 

 

 کد  1-8   - کیت ربات تعقیب نور  با یک ترانزیستور  ساخته نشده  -

  این ماشین با تابش نور به جلو حرکت میکند. یک عدد باتری کتابی  آلکاین یا سونی نیاز دارد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کد 24  - بسته مهندس کوچولوی 5  - آشنایی با مکانیک رباتیک  - ساختن ربات تعقیب نور  4 ترانزیستوری

 

   -    کیت ربات تعقیب نور  4 ترانزیستوری  - ساخته نشده 

   ( 7 تا 15 سال )

 

                    

 

دانلود  معرفی ربات تعقیب نور جهار ترانزیستوری  (  کلیک  کنید )

 

 

               

 

 

    

 

 

 

کد 25   - کیت ربات تعقیب کننده نور  دو  ترانزیستوری -  

ساخته نشده  (  7 تا 15 سال )

با تابش نور   ، این ماشین به جلو و یا چپ و راست حرکت میکند .  

 

 

      

    

 

                              

 

 

 

کد 1-1  -  کیت ربات تعقیب نور با  آی سی  ساخته نشده  -  

 این ماشین ربات  در واقع نور را تعقیب میکند ، با تابش نور حرکت میکند و با عدم تایش نور     می ایستد.     

 

 

 

      

 

 

 

 

   

کد 1-13   کیت ربات  حل ماز  ساخته نشده -  رباتی که  با برخورد با مانع مسیرش را اصلاح میکند و به حرکت ادامه می دهد 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 کد 1-6  - کیت  ربات خدمتکار   ساخته نشده -   این ماشین ربات خدمتکار بوسیله      کلید های کنترلی اجسام سبک را جابجا می کند .  

 

 

 

 

 

 

 

لینک معرفی محصولات ساخته شده رباتیک

 

 

 

 

       آشنایی با کلاسهای  رباتیک :

 

1-  آموزش رباتیک برای کودکان 4 تا8 ساله

   

   2-2-آموزش رباتیک برای دانش آموزان از  9 سال و بالاتر

 

 

                3-کلاسهای کوتاه مدت آموزش ساختن کیت های رباتیک

 

 

 

 

 

معرفی آموزشگاه فنی و حرفه ای  کامپیوتر ، برق  و  رباتیک تهران
کلاسهای کوتاه مدت رباتیک
آموزش رباتیک برای کودکان 4 تا 8 ساله کلاس حضوری
 آموزش رباتیک برای دانش آموزان 9 سال و بالاتر - کلاس حضوری
 آموزش رباتیک برای کودکان و دانش آموزان بصورت  غیر حضوری  
 آموزش کامپیوتر برای دانش آموزان  
آموزش برنامه نویسی برای  دانش آموزان
محصولات   آموزشی  رباتیک
محصولات ساخته شده  رباتیک
 آموزش تعمیر موبایل
آموزش طراحی سایت
آموزش فتو شاپ
آموزش اسمبل کردن کامپیوتر

  آموزش مهارت ICDL 

 آموزش نظام مهندسی برق - نظارت

آموزش نظام مهندسی برق - طراحی
آموزش نظام مهندسی برق - اجراء
فیلم آموزش الکترونیک و رباتیک 1 برای دانش آموزان
فیلم آموزش الکترونیک و رباتیک 2 برای دانش آموزان
آموزش رباتیک برای خردسالان و کودکان1   - مهندس کوچولوی 1 
آموزش رباتیک برای خردسالان و کودکان2 -  مهندس کوچولوی 2 
 کارگاه آموزش طراحی سایت اینترنتی

 

    بسته  خود آموز الکترونیک و رباتیک 1 
 مهارت نرم افزار  اداری

 

خود آموز عملی الکترونیک و رباتیک 1 
   آموزش  کاربردی و عمومی کامپیوتر برای همه

آموزش سخت افزار کامپیوتر

 آموزش مهارتهای ICDL1 بصورت کاربردی
 آموزش مهارتهای ICDL2

بصورت کاربردی

کارگاه آموزش تولید محتوا و محصولات آموزشی
آموزش کورل  COREL

 

 آموزش تری دی مکس     3D MAX 

   

    آموزش  اتوکد   AUTOCAD

 

مهارت شهروند الکترونیک 
آموزش سخت افزار  رباتیک

 ( استاندار فنی و حرفه ای ) 

آموزش میکروکنترلرها در رباتیک

 ( استاندار فنی و حرفه ای ) 

آموزش سخت افزار  رباتیک

 ( استاندار فنی و حرفه ای  

آموزش PSPICE 

 ( شبیه سازی مدارات الکترونیکی )

آموزش  ORCAD ( تحلیل مدارات )

 

آموزش PROTEUS

 ( طراحی فیبر مدارچاپی ) 

آموزش ALTIUM DESIGNER

 ( طراحی مدارچاپی )  

آموزش PROTEL  DXP

 (  طراحی مدارچاپی و رسم شماتیک ) 

رایانه کار نرم افزار POWER POINT
شهروند الکترونیکی (کار با اینترنت)

آموزش گرافیک 

 

آموزش فتوشاپ PHOTOSHOP 

 

آموزش کورل  COREL

 

آموزش ایندیزاین   INDESIGN

 

مدارات و پروژه های عملی میکرو  AVR
مجلات الکترونیک 

 آزمایش های عملی الکترونیک و رباتیک

 

آموزش رایگان رباتیک برای دانش آموزان و همه علاقمندان
مدارات و پروژه های عملی الکترونیک

 

  رباتیک  بسته ها و کیت های آموزشی  رباتیک
    نرم افزارهای الکترونیک

 

دوره های استاندار  فناوری اطلاعات

 ( بیش از 250 رشته )

 

آموزش 7 مهارت  ICDL 1

 

آموزش 7 مهارت  ICDL 2
مبانی فناوری اطلاعات ( IT  BASICS )
رایانه کار درجه 2
رایانه کار درجه 1
رایانه کار نرم افزار POWER POINT  
شهروند الکترونیکی (کار با اینترنت)

 

   آموزش   طراحی وب سایت
 

آموزش دوره کامل طراحی وب سایت

 

آموزش طراحی وب سایت با

JOOMLA ( جوملا)

آموزش طراحی سایت با   WORDPRESS   ( ورد پرس )
آموزش  فروشگاه ساز

MAGENTO (  مجنتو )

آموزش طراحی وب سایت  استاتیک

  آموزش    JQUERY   (جی کوئری ) 

 

    آموزش    SEO   ( سئو )

 

آموزش  ساخت فروشگاه اینترنتی

 

آموزش  وب   ASP.NET  -C# - NET-SQL-  

  آموزش  برنامه نویسی

 

آموزش برنامه نویسی  (اندروید ) ANDROID

 

آموزش برنامه نویسی( جاوا ) JAVA

 

آموزش برنامه نویسی

 ( سی پلاس پلاس )  ++C

 

آموزش برنامه نویسی   ( ای اس پی ) ASP.NET
آموزش برنامه نویسی   ( سی شارپ ) C#.NET
آموزش   SQL  SERVER
آموزش برنامه نویسی  کاربردی  

 

 

آموزش برنامه نویسی   پایتون

 

آموزش  ساختمان داده و الگوریتم

 

  آموزش شبکه و سخت افزار

آموزش فشرده ( نت ورک پلاس ) +NETWORK

 

آموزش فشرده شبکه   MCITP

 

آموزش فشرده شبکه 

CCNA

آموزش عملی سخت افزار +A
آموزش  امنیت شبکه

آموزش گرافیک 

آموزش فتوشاپ PHOTOSHOP   
آموزش کورل  COREL
آموزش ایلوستریتور ILLUSTRATOR   
آموزش ایندیزاین   INDESIGN
 

طراحی سه بعدی 

آموزش تری دی مکس  3D MAX   
آموزش  V-AAY   
آموزش راینو   RHINO   
آموزش ایلوستریتور ILLUSTRATOR   
 

آموزش  فنی و مهندسی  

آموزش کتیا  CATIA   
آموزش سالیدورک   SOLID WORKS
آموزش اتوکد  AUTO CAD   
آموزش متلب   MATLAB
 

مشاوره تلفنی : 77422883

 مشاوره حضوری

 آموزش غیر حضوری

    محصولات آموزشی و فرهنگی

صفحه اصلی